درباره ما

مجموعه لنزوکم (رکود کانن سابق) از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را در ایران با هدف تهیه و توزیع لوازم عکاسی و فیلم برداری آغاز کرد. لنزوکم از دوربین های BETA MOVIE و پولاراید شروع به کار کرده و در سال های فعالیت خود در مرحله ای به دوربین های آنالوگ برند های معتبر رسید و در تمام مراحلی که در آن حضور داشت ، سعی بر جلب رضایت مشتری و واگذاری بهترین و اصل ترین جنس موجود در دنیا به مشتری کرد.

اهداف مجموعه فروشگاه دوربین عکاسی و فیلم برداری لنزوکم

فروشگاه لنزوکم هم اکنون تمام دوربین های تصویر برداری (عکاسی و فیلم برداری) را در مجموعه ی خود داشته و به این ترتیب سعی در ارائه قیمت مناسب به بازار این اجناس دارد. لنزوکم با تاسیس شعبه دیگری در کنار خود ، توانست در بخش دیگر به فعالیت اختصاصی تر در زمینه فیلم و سینما بپردازد که این شعبه نمایندگی رسمی شرکت سونی می باشد. لنزوکم هم اکنون در شعبه اول خود به تهیه و توزیع لوازم عکاسی و آتلیه مشغول است.

لنزوکم در اواسط سال ۱۳۹۸ با توجه به اهمیت بروزرسانی و ارائه اطلاعات دقیق به مشتری ، همچنین راحتی کاربران خود ، اقدام به تاسیس پایگاه اینترنتی خود به آدرس www.lenzocam.com نمود. لنزوکم به عنوان یک سایت اینترنتی فروش کالاهای عکاسی و فیلم برداری امکان مشاوره و خرید حضوری را در اختیار مشتریان ارجمند خود قرار داده است تا در صورت نیاز به صورت حضوری و در آرامش خیال محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.

لنزوکم به توجه به اهمیت ارائه اجناس اصلی ، از ارائه تمام محصولات مشابه محصول اصلی، خودداری کرده و به هیچ وجه آن ها را وارد پایگاه اینترنتی خود و همچنین فروشگاه اصلی در ۲ شعبه نخواهد کرد. لذا مشتریان می توانند با آرامش خاطر در این وبسایت قدم زده و محصولات مورد نیاز را خرید کنند. لنزوکم به زودی مجله عکاسی خود را راه اندازی کرده و در آن به راهنمایی مشتریان خواهد پرداخت.


صاحب امتیاز و مدیریت لنزوکم

مدیریت این مجموعه با جناب آقای محسن جانمحمدی است. ایشان همواره می کوشد هیچ محصول غیر اصلی یا طرح به مشتری عرضه نشود. پایبند به قوانین کسب و کار های اینترنتی بوده و تمام سعی خود را در ارائه خدمات مطلوب تر به مشتری دارد.