DJI Osmo Pocket در مقابل DJI Osmo Action: کدام یک را باید خرید؟

DJI Osmo Pocket در مقابل DJI Osmo Action: کدام یک را باید خرید؟

 DJI Osmo Pocket در مقابل DJI Osmo Action: کدام یک را باید خرید؟

در باب مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket هم DJI Osmo Pocket و هم DJI Osmo Action محصولاتی عالی در نوع خود هستند یکی از آنها کوچکترین گیمبال (یا استبیلایزر) دستی است که می تواند با کیفیت ۴k فیلمبرداری کند، در حالی که دیگری دوربینی اکشن ناهموار (مناسب شرایط سخت) است که می تواند با کیفیت دوربین GoPro Hero رقابت کند (یک رقیب عالی برای این دوربین است). در حالی که کیفیت ویدیو در هر یک از دوربین ها عالی است، انتخاب کردن یکی از آنها بستگی به این دارد که شما چه استفاده ای از آن می کنید.

چگونه این دو دوربین عالی از DJI در برابر یکدیگر می ایستند؟ اگر نمی دانید کدام یک را برای خریدن انتخاب کنید، پس با ما در این مقاله همراه باشید. برای مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket و ذکر کردن تفاوت های DJI Osmo Pocket با DJI Osmo Action.

DJI Osmo Pocket در مقابل DJI Osmo Action: کدام یک را باید خرید؟

نمایی از Osmo pocket

DJI Osmo Pocket در مقابل DJI Osmo Action: کدام یک را باید خرید؟

نمایی از Osmo Action

مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket ؛ طراحی و ساخت

وقتی حرفی از Osmo Pocket و Osmo Action به میان می آید، احتمالاً شما نمی توانید دو دوربین پیدا کنید که از لحاظ ساخت و طراحی چنان از یکدیگر متفاوت باشند. Osmo Action بسیار شبیه به GoPro Hero است. یک دوربین اکشن کوچک و سبک که تنها در طولانی ترین سمت ۲٫۶ اینچ اندازه دارد و فقط ۱۲۴ گرم وزن دارد. علی رغم داشتن یک بدنه که تقریباً کاملاً از پلاستیک ساخته شده، برای مقاومت در برابر ناهموارترین شرایط طراحی شده است! ضد گرد و غبار است، در برابر افتادن (ضربه های احتمالی به دوربین) مقاوم است و می توان از آن در زیر آب تا عمق ۵ متر استفاده کرد.

از طرف دیگر Osmo Pocket دقیقاً شبیه یک دوربین دستی گیمبال است جدا از اینکه به اندازه ی کافی کوچک است که در جیب شما جای گیرد، (با توجه به اسمش هم که Pocket است). در حالی که خود دوربین، بر روی یک بازوی مکانیکی نصب شده است، تمام کنترل ها روی دسته قرار گرفته اند و می توان آنها را تنظیم کرد تا در حین حرکت، دوربین ثابت و تراز باقی بماند (برای گرفتن لرزش دست ها). درازتر اما باریک تر از اسمو اکشن است و حتی ۱۱۶ گرم سبک تر است.

هر دو دوربین قابلیت حمل بسیار خوبی دارند. کوچک و سبک به اندازه ی کافی که در جیب شما قرار بگیرند. هم Osmo Action و هم Osmo Pocket یک انتخاب مناسب برای فیلمسازان آماتور یا ولاگرها (ویدیو بلاگ، ضبط ویدیو به جای نوشته و کسب درآمد از این روش) است که همیشه در حال گشتن می باشند.

در مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket : دوربین Osmo Action یک مزیت چشمگیری نسبت به Osmo Pocket دارد هرچند: سخت طراحی شده است. اما ساخته شده برای وقایع و ماجراجویی، Action Osmo طراحی شده است تا در برابر هر نوع آسیبی مقاومت کند. حتی می توان از آن در ارتفاع محدودی از آب استفاده کرد. Osmo Pocket هیچ کدام از این ویژگی ها را ندارد. ما نمی دانیم که حتی آیا اسومو پاکت می تواند از سقوط از یک ارتفاع کم مقاومت کند؟ اما ما نمی خواهیم با وجود بازوهای شکننده گیبال این مورد را امتحان کنیم (بهتر است بیشتر مراقبش باشید). این دستگاه همچنین از قابلیت ماندن در زیر آب برخوردار نیست، مگر آنکه آن را به کیس ضد آب (در ادامه عکس آن آورده شده است) که اخیراً منتشر شده است برای دستگاه Osmo Pocket تجهیز کنید.

مقایسه اسمو اکشن و اسمو پاکت ؛ سهولت استفاده

از آنجا که هر دو بسیار کوچک هستند،  مناسب بودن همه ی کنترل های اساسی در هر دو Osmo Pocket و Osmo Action ممکن است یک چالش برای DJI بوده باشد. هر دو دوربین با ساده نگه داشتن آن به این هدف دست یافته اند: چند دکمه فیزیکی که با کنترل صفحه نمایش لمسی از طریق صفحه LCD تکمیل می شوند. همین!

اگر ما در مورد صفحه نمایش صحبت می کنیم، قطعا Action  Osmo برنده است. این دوربین از یک صفحه نمایش لمسی ۲٫۲ اینچی در پشت و یک صفحه نمایش ۱٫۴ اینچی دیگر در قسمت جلویی بهره می برد. نه تنها دسترسی به بسیاری از کنترل های دقیق دوربین را آسان تر می کند، بلکه همچنین ابزاری عالی برای گرفتن عکس های سلفی و همچنین برای ولاگر ها (vlogger) است. هر دو صفحه نمایش Action Osmo با یک پوشش ضد لکه ساخته شده اند که اثر انگشت، روغن، آب، گرد و غبار و سایر ذرات کوچک را دور نگه می دارد.(خیالتان بابت این موارد راحت باشد).

از طرف دیگر، Osmo Pocket دارای صفحه نمایش لمسی بسیار کوچکتر از ۱٫۰۸ اینچ است که به شما امکان می دهد بسیاری از تنظیمات دوربین را تغییر دهید و همچنین به عنوان نمای دوربین (ببینید که از چه چیزی عکس می گیرید) عمل می کند. مناسب ترین رابط، صفحه ی لمسی نیست! بهتر است از طریق برنامه DJI MIMO، گیمبال اسمو پاکت خود را به تلفن هوشمندتان وصل کنید. از طریق این برنامه، می توانید از تلفن خود به عنوان یک صفحه نمایش گسترده استفاده کرده و گزینه های پیشرفته تر دوربین را فعال کنید.

Action Osmo عملگرها را فقط با سه دکمه فیزیکی و بقیه کنترلرها یا از طریق رابط کاربری صفحه لمسی یا برنامه ی DJI MIMO ساده نگه داشته است. طرح کنترل باید برای هر کسی که تاکنون از دوربین Action GoPro استفاده کرده است، بسیار آشنا باشد. چیزی که Osmo Action را جدا می کند (ازGoProAction) ویژگی کنترل صدای آن است که واکنشگرا است، اما محدود به دستوراتی است که می تواند تشخیص دهد. Osmo Action برای اینکه بتواند یک دستگاه “هوشمند” باشد، هنوز راه طولانی در پیش رو دارد به خصوص از آنجا که دوربین های GoPro از ویژگی های کنترل صوتی بسیار گسترده تری برخوردار هستند، اما این گامیست در مسیری درست که Osmo Action برداشته است.

مطلب پیشنهادی
معرفی بهترین دوربین های فیلمبرداری اسلوموشن

از دیگر تفاوت های DJI Osmo Pocket با DJI Osmo Action

بحث SnapShot است و باید گفت یکی دیگر از مزیت های Osmo Action نسبت به Osmo Pocket ویژگی SnapShot است. وقتی که شما شروع می کنید به ضبط کردن فیلم به سرعت، تمام کاری که باید انجام دهید این است که دکمه دیافراگم را روی Action Osmo فشار دهید – حتی اگر دوربین خاموش باشد. فقط در دو ثانیه، Action Osmo می تواند ضبط کردن فیلم ها را آغاز کند. مدت زمان فعال سازی Osmo Pocket حدود ۵ تا ۶ ثانیه طول می کشد، که بد نیست اما در مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket، اسمو اکشن سرعتی تر و است، تا هیچ صحنه ای را از دست ندهید.

در کل، طرح های کنترلی هر دو دوربین هم Osmo Action و هم Osmo Pocket به طور مشابه کاربر پسند و آسان جهت یادگیری هستند. اگر مورد اصلی در انتقاد وجود داشته باشد، برنامه DJI MIMO است که ناخوشایند و ضعیف طراحی شده، است. با این حال، این مشکل را می توان توسط DJI با یک آپدیت ساده ی برنامه به راحتی برطرف کرد. ما امیدوار هستیم که به زودی پیشرفتهایی در برنامه ی تلفن همراه شرکت DJI، شاهد باشیم.

ما فقط به دلیل اضافه شدن کنترل های صوتی و ویژگی SnapShot، کمی برتری را به تجربه ی کاربری Action Osmo دادیم. هر دو مدل دارای یک مارک “استفاده ی آسان” هستند که DJI طی سالها در دوربین های پرنده بدون سرنشین (DRONE) و سایر محصولات آن را کامل کرده است.

مقایسه اسمو اکشن و اسمو پاکت؛ کیفیت فیلم

مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket در کیفیت فیلم کمی سخت به نظر می رسد. سخت افزار هر دو دوربین Osmo Action و Osmo Pocket تقریباً یکسان هستند – سنسورهای CMOS 1 / 2.3 اینچی که می توانند عکس ۱۲ مگاپیکسلی بگیرد و فیلمبرداری ۴K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه را ضبط کند. زمینه ی دید Action Osmo بسیار گسترده تر از ۱۴۵ درجه است، که باعث می شود ۸۰ درجه FOV  از Osmo Pocket کمرنگ تر باشد.

از آنجایی که هدف از Action Osmo برای ضبط فیلم در شرایط ناهموارتر بود، DJI به وضوح آن را طراحی کرده تا دوربینی تواناتر باشد. این دستگاه دارای یک حالت HDR داخلی است که به طور خودکار کنتراست را در شرایط روشنایی چالش برانگیز تقویت می کند و در نتیجه باعث می شود در روشنایی روشن تر و در تاریکی تاریک تر باشد.

Osmo Action همچنین دارای یک ویژگی حرکت آهسته بسیار پیشرفته است که می تواند تا ۲۴۰ فریم در ثانیه ویدیو را ضبط کند. در مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket، حرکت آهسته ی Osmo Pocket تنها می تواند در همان وضوح با ضریب ۱۲۰ فریم در ثانیه ویدیو ضبط کند.

در ادامه ی تفاوت های DJI Osmo Pocket با DJI Osmo Action باید گفت، هر دو دوربین دارای دیافراگم های ثابت هستند، اگرچه Osmo Pocket با لبه ی دیافراگم f2.0 سرعت بیشتری در مقایسه با دیافراگم Osmo Action با f2.8 دارد. آنها همچنین همان رنج ۱۰۰ تا ۳۲۰۰ ISO را دارند. در شرایط کم نور، می توانید انتظار داشته باشید که Osmo Pocket کمی بهتر عمل کند. با این وجود، هر دو دوربین وقتی شرایط روشنایی بسیار بالا باشند (وسط نور قائم تابستان مثلا، اما خب کسی این موقع فیلم نمیگیره) ، کمی خوب عمل نمی کنند! خبر خوب این است که شما به راحتی می توانید مجموعه فیلترهای ND را برای هر دو دوربین از برند های معتبر خریداری کنید.

مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket؛ باتری

تا اینجا مواردی مهم از تفاوت های DJI Osmo Pocket با DJI Osmo Action را گفتیم می رسیم به یکی دیگر از موارد مهم در دوربین های دیجیتال، باتری؛ هم Osmo Action و هم Osmo Pocket مدت زمان عکس برداری (یا فیلمبرداری) قابل توجه را در یک چرخه ی واحد باتری (منظور یکبار شارژ کردن باتری است) به شما می دهند. البته Osmo Pocket یک برتری خفیف را به شما می دهد با فیلمبرداری ۱۰۸۰p با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه، در حالی که Action Osmo تنها در همان شرایط می تواند تا ۱۳۵ دقیقه دوام آورد. همچنین باتری Osmo Pocket برای شارژ شدن فقط به ۷۳ دقیقه نیاز دارد در حالی که Osmo Action به ۹۰ دقیقه نیاز دارد.

Osmo Action به عنوان دوربینی با قابلیت حمل بیشتر می درخشد بخاطر ارائه ی یک باتری قابل جابجایی، این امر به شما امکان می دهد چندین باتری یدکی با خود حمل کنید، که می تواند برای سفرهایی که چند روز دوام دارد بسیار مفید باشد. DJI همچنین یک شارژر سه شکافه (هاب شارژر) برای چندین باتری Osmo Action به فروش می رساند.

مطلب پیشنهادی
بررسی دوربین سونی آلفا A7R III

از طرف دیگر، باتری غیر قابل جابجایی Osmo Pocket به این معنی است که جابجایی سریع باتری در هنگام فیلمبرداری از گزینه های Osmo Pocket نیست. اگر باتری شما در حال تمام شدن باشد در هنگام فیلمبرداری یا عکسبرداری، تنها منبع شما این است که آن را با یک پاوربانک قابل حمل شارژ کنید. با توجه به اینکه نکته اصلی فروش Osmo Pocket طراحی سبک و دستی آن است، اضافه کردن پاوربانک به این دوربین باعث خراب شدن کل این ویژگی ها خواهد شد. تا اینجا مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket با برتری های خاص هر کدام همراه بود.

مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket؛ تثبیت کننده تصویر(Image Stabilization)

DJI کارآیی تثبیت کننده فیلم را از طریق خط گسترده ی پهباد های دوربین دار بسیار عالی کرده است. به همین دلیل انتظارات برای عملکرد تثبیت Osmo Action بسیار بالاست. Osmo Pocket مانند هر یک از گیمبال های دستی، دارای یک بازوی حرکتی است که در واکنش به هر حرکت گیمبال حرکت می کند و دوربین را کاملاً مسطح نگه می دارد و فیلم به طرز چشمگیری پایدار است. خوشحال می شویم گزارش دهیم که تثبیت کننده فیلم از Osmo Pocket حتی سخت گیرانه ترین انتظارات را نیز برآورده می کند.

در مقابل، Action Osmo از یک تکنولوژی تثبیت کاملاً دیجیتالی استفاده می کند. این ویژگی با نام RockSteady توسط DJI همراه با Osmo Action معرفی شده و به راحتی از ویژگی HyperSmooth از GoPro جلو زده است. فقط مقداری برش جزئی تصویر هنگامی که RockSteady فعال است، وجود دارد. اما کیفیت تثبیت بی عیب و نقص است. زمانی بود که فناوری های تثبیت دیجیتالی نزدیک به عملکرد تثبیت مکانیکی تقریبا ناشناخته بودند، اما ممکن است Osmo Action اولین دوربینی باشد که از آن استاندارد سرپیچی می کند.

از لحاظ کیفیت خام خروجی تثبیت کننده، ما مجبوریم اعلام کنیم که بین Osmo Pocket و Osmo Action باید یک شیر یا خط صورت گیرد (از این لحاظ تقریبا برابرند). هر دوی این دوربینها حتی وقتی که در حرکت سریع هستند می توانند فیلم های باثبات قابل توجهی ایجاد کنند.

مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket؛ ویژگی های هوشمند و حالت های دوربین

یکی دیگر از ویژگیهای مفید که هر دو دوربین Osmo Action و Osmo Pocket از خطوط پهپادهای دوربین دار DJI به ارث برده اند، طیف وسیعی از حالت ها و ویژگی های دوربین هوشمند است. هر دو دوربین از کلیه ویژگیهای اصلی دوربین مانند حرکت آهسته (slow-motion)، مرور زمان (Motion Lapse)، عکسبرداری به موقع (timed-lapse) و عکاسی پی در پی (timed shots) برخوردار هستند. Osmo Pocket حتی در حالت Motion Lapse به حالت ترکیبی می تواند برود که اساساً یک حالت مرور زمان با قابلیت های حرکت اضافه شده است.

از هر دو دوربین می توان برای گرفتن عکس با نوردهی طولانی (تکنیکی از عکاسی است که در محیط هایی که نوردهی کمی دارد مورد استفاده قرار می گیرد) استفاده کرد، اما اسمو اکشن گزینه ی پایین آوردن سرعت شاتر تا ۱۲۰ ثانیه را دارد این درحالی است که در مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket ، اسمو پاکت بسیار متفاوت است و فقط  تا ۸ ثانیه زمان پایین آوردن شاتر را دارد.

آنچه Osmo Pocket ارائه می دهد حالت های دوربین سینمایی بیشتری است. می توان از حالت ActiveTrack استفاده کرد برای اجازه دادن به گیمبال تا بصورت اتوماتیک تنظیم کند که یک موضوع خاص در کانون توجه قرار گیرد. ویژگی FaceTrack صرفاً نوعی از ActiveTrack است که می تواند برای فیلمهای “سلفی” بسیار متحرک استفاده شود. حالت Tilt Locked برای فیلمبرداری از سوژه هایی که به سمت جلو یا عقب در حرکت هستند مناسب است و گیمبال حتی می تواند برای گرفتن فیلم در فضاهای تنگ و تاریک به حالت روشن شدن فلاش برود. اگر می خواهید فیلم های شما حرکت دقیق تری داشته باشند، پس فقط به سادگی حالت FPV را فعال کنید. با تثبیت آرام شده(relaxed stabilization)، فیلمبرداری در حالت FPV فیلم هایی را ایجاد می کند که فضای غوطه وری تر و مملو از فعالیت دارند.

مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket؛ تجهیزات جانبی

به عنوان محصولاتی خاص و محبوب، طیف گسترده ای از لوازم جانبی وجود دارد که از قبل در بازار هم برای Osmo Action و هم برای Osmo Pocket وجود دارد. Osmo Action دارای مزیت بزرگی است. با اغلب لوازم جانبی که برای انبوه دوربین های اکشن محبوب GoPro طراحی شده اند سازگار است. از آنجا که دوربین های GoPro سال هاست که وجود دارند، اکوسیستم لوازم جانبی سازگار با آنها و Action Osmo بسیار زیاد است. می توانید انواع مختلفی شامل گزینه های نصب، دستگیره، سه پایه، فریم و … را برای Action Osmo در یک خرید داشته باشید.

لوازم جانبی Osmo Pocket گرچه تعداد کمتری دارند، اما واضحا غیرقابل تحمل نیست. ماژول بی سیم اصلی، آداپتور تلفن های هوشمند و کنترل کننده چرخشی (Controller wheel) از DJI برخی از لوازم جانبی مفید هستند که می توانید داشته باشید و قابلیت های Pocket Osmo را تا حد زیادی افزایش می دهد. همچنین می توانید یک سه پایه یا کوله پشتی دستی را تهیه کنید که می تواند عکسبرداری با Osmo Pocket را بسیار آسان تر کند. اخیراً، DJI خبری منتشر کرده از انتشار کیس ضد آب، که بسیار منتظرش بودیم برای Osmo Pocket که به آن اجازه می دهد تا در زیر آب استفاده شود.

مطلب پیشنهادی
رونمایی کانن از دوربین EOS-1DX Mark III با قابلیت های بهبود یافته و امکانات پیشرفته فیلم برداری

DJI Osmo Pocket در مقابل DJI Osmo Action: کدام یک را باید خرید؟

در سمت راست می توانید کیس ضد آب دوربین osmo packet را مشاهده کنید!

در مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket ما مجبور هستیم که برنده را osmo Action اعلام کنیم چرا که  با سالها توسعه ی دوربین های اکشن GoPro، لوازم جانبی که برای Osmo Action موجود هستند بسیار متنوع تر، در دسترس تر و مقرون به صرفه تر شده اند (با سازگاری Osmo Action با لوازم جانبی دوربین های اکشن GoPro ما دارای لوازم جانبی بسیار زیادی هستیم برای این دوربین). از طرف دیگر Osmo Pocket محصولی خاص است و چیزی مطابق با آن وجود ندارد، بنابراین تعجبی نیست که انتخاب لوازم جانبی Osmo Pocket بسیار محدودتر است.

مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket؛ قیمت

هر دو Osmo Pocket و Osmo Action از مقرون به صرفه ترین و کم قیمت ترین دوربین های جمع و جور (Compact cameras) بازار هستند. Osmo Pocket حدود ۵۰ دلار بیشتر از Action Osmo است، بنابراین، در مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket ما باید برتری بسیار کمی به اسمو اکشن بدهیم. همچنین خوب است بدانید که Osmo Pocket قیمت کمتری از نزدیکترین رقیب بازار خود یعنی GoPro Hero 7 دارد..

و در پایان مقایسه Osmo Action و  Osmo Pocket باید گفت که هر کدام کاربرد های مختلفی دارند پس:

دوربین Osmo Pocket را بخرید اگر ...

  1. اگر ویدیو بلاگر هستید …

اگر می خواهید یک دوربین را برای vlogging (یکی از شاخه‌های نوشتن در وب است که در آن از ویدئو به‌عنوان رسانه ی اصلی استفاده می‌شود نه نوشته) یا ساختن فیلم های سنتی تر، Osmo Pocket واضحا دوربین رویایی ولاگرهاست. بی نهایت سبک و کوچک است و همه ی کنترل های ضروری که انگشتانتان به آنها دسترسی داشته باشد را دارد. ویدیو هایی با رزولوشن بالا تولید کرده و بسیار پایدار (بدون لرزش) است! اما یک دوربین مناسب همه ی آب و هوا ها وشرایط  ناهموار نیست. اما Osmo Action می تواند فیلم هایی بسیار آهسته تر را بگیرد و حالت هایی از دوربین را ارائه می دهد که جلوه های سینمایی بیشتری دارند.

اگر قصد استفاده از Osmo Pocket را برای وبلاگ نویسی حرفه ای (در واقع vlogging) یا ساخت فیلم دارید، باید مجموعه خوبی از لوازم جانبی را تهیه کنید. مطمئناً شما آداپتور هوشمند و یک میکروفون خارجی را لازم خواهید داشت که تهیه کنید.

  1. در صورت نیاز به ضبط فیلم ها در نور کم

Osmo Pocket دارای یک دیافراگم ثابت گسترده تر است، بنابراین در مقایسه با Osmo Action باید در نور کم بسیار بهتر عمل کند. با این حال، شما هنوز به یک مجموعه خوب از فیلترهای ND احتیاج دارید تا در هنگام عکسبرداری در روشنایی زننده، از گرفتن عکس های که نور زیاد به آنها آسیب زده (در عکاسی به این نوع عکس OverExpose می گویند) جلوگیری کند.

دوربین Osmo Action را بخرید اگر …

  • اگر به دوربینی برای شرایط سخت احتیاج دارید.

یکی از ویژگی های بارز Osmo Action این است که یک دوربین اکشن است با کیفیتی ساختی که می تواند با بهترین دوربین های اکشن GoPro رقابت کند. این بدان معناست که اسمو اکشن می تواند در برابر آسیب های آب، گرد و غبار، افتادن از یک ارتفاع کوتاه، یا حتی غوطه ور شدن در آب مقاومت کند. در مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket، Osmo Pocket برای هیچ یک از این شرایط سخت ساخته نشده است.

  • اگر شما نیاز دارید به ضبط چیز هایی با حرکت آهسته

حالت آهسته  ۸ برابری از Osmo Action در میان بهترین های بازار دوربین های جمع و جور قرار دارد و همتراز با GoPro Hero 7 است ، پس می توانید برای خرید Osmo Action اقدام کنید.

  • فیلم سازی طولانی مدت

اگر می خواهید در سفرهای خارج از منزل که چند روز به طول می انجامد فیلمبرداری کنید، پس Osmo Action برای رفع نیازهای شما کاملاً منحصر به فرد عمل می کند. با تهیه ی باتری های قابل جابجایی اش، می توانید چندین باتری یدکی را به همراه خود ببرید، پس هرگز نگرانی در مورد شارژ مجدد دوربین خود نخواهید داشت. داشتن فقط سه باتری می تواند حداکثر ۷ ساعت ضبط پیوسته فیلم را با Action Osmo برای شما به ارمغان بیاورد – فقط خرید چند کارت microSD را نیز فراموش نکنید (جهت ذخیره فیلم ها).

مقایسه Osmo Action و Osmo Pocket؛ جمع بندی نهایی

هر دو دوربین Osmo Pocket و Osmo Action دو محصول عالی از دوربین های سبک وزن و جمع و جور DJI هستند. آنها الگوی جدیدی از فیلمسازی که آزادی حرکت است را ما نشان می دهند (بسیار قابل حمل هستند) بدون آنکه دارای مشکلاتی مانند فیلم های ناپایدار و لرزان باشند. اگر می خواهید بدون توجه به شرایط، فیلم هایی با وضوح بالا و بطور قابل ملاحظه ای پایدار تولید کنید، پس هیچکدام از این دوربین ها نا امید تان نخواهد کرد.

قضیه ی ارزش منحصر به فرد Osmo Action در کیفیت ساخت آن به عنوان یک دوربین اکشن است. در واقع غیر قابل تخریب است، می تواند روی سطوح مختلفی نصب شود و دارای باتری های قابل جابجایی است. Osmo Pocket اگرچه یک نسخه با سختی کمتری است اما تجربه فیلمبرداری همچنان خوبی را ارائه می دهد.

DJI Osmo Pocket در مقابل DJI Osmo Action: کدام یک را باید خرید؟

تصویری از دوربین Osmo Action و لوازم جانبی اش

DJI Osmo Pocket در مقابل DJI Osmo Action: کدام یک را باید خرید؟

تصویری از دوربین Osmo pocket

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*

× مشاوره و پشتیبانی