ضمانت بازگشت کالا

فروشگاه اینترنتی دوربین عکاسی و فیلم برداری و لوازم جانبی لنزوکم همواره در تلاش است تا بتواند باعث خرسنید مشتریان گردد. در این هدف در تلاش هستیم تا شرایط بهینه ای را به نفع مخاطب ایجاد کنیم تا با آسودگی خاطر بیشتری اقدام به خرید از لنزوکم کند. لذا در صورت اینکه پس از تحویل کالا به شما ، کالای خریداری شده متوجه هرگونه ایراد یا اشکالی باشد می توانید از خدمات ۷ روز ضمانت برگشت کالا طبق مقررات زیر استفاده کنید. در صورت گزارش ایراد اما استفاده شما از دستگاه یا محصول خریداری شده ، ضمانت برگشت کالا لغو خواهد شد.

شرایط استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت کالا

اشکال ، ایراد فنی یا مغایرت باید حداکثر طی ۲۴ ساعت به بخش خدمات مشتریان اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات کاملا سالم باشند.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌ پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به لنزوکم بازگردانده شود.

برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌ اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی نادرست را شامل نمی‌شود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات لنزوکم مغایرت داشته باشد.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

اگر در اثر حمل و نقل ، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

ضمانت دستگاه، محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده‌است.

دستگاهی که کارت ضمانت، بر چسب هولوگرام یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت ندارد شامل ضمانت بازگشت نمی‌باشد.


کالا را چطور ارسال کنید!

  1. با لنزوکم تماس گرفته و قبل از هرکاری ایراد را به صورت تلفنی با ما در میان بگذارید.
  2. برای اطلاع از روش ارسال حتما با بخش خدمات مشتریان لنزوکم تماس بگیرید.
  3. بدون هماهنگی کالای ارسال شده شما پذیرفته نخواهد شد.
  4. باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
  5. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

روند رسیدگی به شکایات و ایرادات گزارش شده خریدار

کارشناس فنی لنزوکم در ۱ تا ۷۲ ساعت کاری پس از دریافت کالا از مشتری با توجه به صف بررسی کالا ها ، اقدام به بررسی و تایید یا عدم تایید ایراد گزارش شده میکند. سپس مراتب مربوطه به اطلاع خریدار رسیده و اقدامات هماهنگ شده با خریدار انجام میشود.


از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

  1.  با شماره تلفن ۶۶۷۳۰۶۱۲-۰۲۱ بخش پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید.
  2. در خواست خود را در قسمت گفتگوی آنلاین به همراه نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود بیان کنید.