نکاتی قبل از خرید لنزهای سیگما آرت (Sigma Art)

نکاتی قبل از خرید لنزهای سیگما آرت (Sigma Art)

نکاتی قبل از خرید لنزهای سیگما آرت (Sigma Art)

یکی از ماموریت‌های اصلی لنزهای سیگما آرت  کمک به عکاسان به ایجاد خاطرات زنده و بیان پیام های مهم است و ما طرفداران استفاده از لنزهای سیگما آرت هستیم. اشتیاق به عکاسی باعث می‌شود که لنزهای سیگما چیزی جز بهترین‌ها را برای مشتریان خود در سطح جهانی، کیفیت استثنایی و عملکرد درجه یک نداشته باشد.

برای حفظ اهداف و ماموریت‌های خود، سیگما هرگز متوقف نمی‌شود تا زمانی که راه‌هایی برای خلق راحت تر آثار هنری برای عکاسان پیدا نکند. به همین دلیل است که آنها با سری Art lens دنیا را شگفت زده کردند.

نکاتی قبل از خرید لنزهای سیگما آرت (Sigma Art)
نکاتی قبل از خرید لنزهای سیگما آرت (Sigma Art)

لنزهای سیگما آرت چیست؟

وقتی در مورد هنر صحبت می‌کنید، نمی‌توان در مورد جزئیات صحبت نکرد. اگر می‌خواهید داستان خود را به طور کامل و دقیق بگویید، کوچکترین جزئیات یک نقاشی یا هر اثر هنری اهمیت زیادی دارد. این همان چیزی است که لنزهای سیگما آرت برای آن در نظر گرفته شده‌اند. آنها لنزهایی هستند که می‌توانند واضح ترین جزئیاتی را که عکاس می‌خواهد در عکس‌های خود نشان دهد، ارائه می‌دهند. آنها همچنین دارای دیافراگم‌های باز تر هستند (f / 1.4 تا f / 2.8).

بنابراین، در عکاسی، لنزهای سیگما آرت، حتی با وسیع ترین دیافراگم‌ها، وضوح فوق العاده‌ای را نشان می‌دهند. این سری لنزهای سیگما تصاویری با منحصر به فرد ترین رنگ‌ها را ایجاد می‌کنند. بسیاری از خصوصیات دیگر وجود دارد که باعث می‌شود، لنزهای سیگما آرت برای عکاسانی که می خواهند با هنرمندانه ترین روش عکاسی کنند، ایده آل باشد.

لنزهای سیگما آرت در نظر گرفته شده است تا به عکاسان کمک کند تا بهترین عکس‌ها را بگیرید. به همین دلیل این لنزها بهترین عملکرد نوری را ارائه می‌دهند. مهم نیست که موضوع چیست، شما یک اثر هنری را تضمین می‌کنید.

خرید لنزهای سیگما آرت
خرید لنزهای سیگما آرت

ویژگی‌های برجسته و بزرگترین امتیاز فروش Sigma ART

 • جزئیات واضح
 • تمرکز عالی
 • ساخته شده از مواد اولیه درجه یک
 • حتی در وسیعترین دیافراگم، وضوح صفحه کانونی را ارائه می‌دهد.
 • سازگار با Sigma USB dock برای تنظیمات میکرو فوکوس
 • با استفاده از دستگاه A1 (برای اطمینان از کیفیت در سطح جهانی محصول) آزمایش شده است!
 • مقرون به صرفه تر از لنزهای پریمیوم
مطلب پیشنهادی
۵ نکته مارکتینگ در اینستاگرام مخصوص عکاسان

لنزهای سیگما آرت در اصل لنزهایی با دیافراگم سریع هستند که تصاویر باور نکردنی را ایجاد می‌کنند. آنها آنقدر زیبا هستند که گویی می‌توانید کوچکترین جزئیات را از نزدیک ببینید، بدون هیچ گونه مانع دیداری.


لنزهای سیگما آرت به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:

 1. لنزهای اولترا واید
 2. لنزهای واید
 3. لنزهای با دیافراگم بازتر
 4. لنزهای ماکرو
 5. لنزهای چشم ماهی

لنزهای سیگما آرت برای انواع روش‌ها و مدل‌های عکاسی مناسب هستند! از جمله عکس‌های پرتره ، ماکرو، کلوزآپ، چشم انداز و طبیعت، زندگی، زیر آب، معماری، تجاری ، شرکت و عکاسی استودیویی و …

نمونه عکس ثبت شده با لنز Sigma 85 ART
نمونه عکس ثبت شده با لنز Sigma 85 ART

بهترین لنزهای سیگما آرت

عکاسانی که در جستجوی خرید و استفاده از بهترین لنزهای سیگما آرت هستند احتمالا باید موارد زیر را تهیه کنند.

لنزهای سیگما آرت ۵۰ میلی متر f / 1.4

اگر می‌خواهید عکس های پرتره با پس زمینه نرم بگیرید، از لنزهای سیگما آرت ۵۰ میلی متر f / 1.4 استفاده کنید. این لنزها میدان عمق بسیار کم ایجاد می‌کنند، لنزهایی که دارای دیافراگم سریع هستند.

لنزهای سیگما آرت ۵۰ میلی متر f / 1.4 یکی از بهترین های موجود در بازار است. این لنزهای سیگما با دیافراگم بسیار گسترده خود دارای عملکرد عالی بوده و با هر دوربین DSLR هماهنگ می‌شوند. از آنها اغلب برای رویدادها، مجالس شادی و عروسی، پرتره و عکاسی در مسافرت استفاده می‌شود. این لنزهای سیگما با USB Dock سازگار است.

لنزهای سیگما آرت 50 میلی متر f / 1.4
لنزهای سیگما آرت ۵۰ میلی متر f / 1.4

لنزهای سیگما آرت ۲۰ میلی متر f / 1.4

یکی دیگر از لنزهای سیگما که باید از آن استفاده کنید، لنزهای سیگما آرت ۲۰ میلی متر است. این لنز با زاویه دید فوق العاده عریض با دیافراگم سریع، مناسب برای کسانی است که به رویدادها، عکاسی معماری و منظره ، پرتره موقعیتی/محیطی ، عکاسی در فضای داخلی یا نور کم و عکاسی شب توجه می کنند.

مطلب پیشنهادی
نکات کلیدی عکاسی صنعتی چیست؟

لنزهای سیگما آرت ۲۰ میلی متر از عملکرد لبه به لبه ‌ای استثنایی برخوردار است، بنابراین تضمین می‌کنید از کیفیت تصویر عالی برخوردار هستید. دیافراگم سریع آن (f / 1.4) همچنین آن را برای عکاسی در محیط کم نور یا عکاسی در فضای داخلی ایده آل می‌کند. 

نمونه عکس گرفته شده با لنز sigma 20 Art
نمونه عکس گرفته شده با لنز sigma 20 Art


لنزهای سیگما آرت ۲۴ تا ۷۰ میلی متر f / 2.8

لنزهای سیگما آرت ۲۴ تا ۷۰ میلی متر f / 2.8  ضد لرزش با عملکرد بالا است که مخصوصا برای دوربین‌ های دارای مگاپیکسل بالا در نظر گرفته شده است. بهترین ویژگی‌های آن شامل یک عملکرد لرزشگیر نوری برای کمک به حداقل رساندن لرزش دوربین و فوکوس خودکار پر سرعت است.

این لنز سیگما همه کاره، یک لنز زوم قابل اعتماد با کارایی بالا و مناسب برای هر رویدادی است. این لنز برای عروسی‌ها و سایر مراسم‌های رسمی به خوبی کار می‌کند. از دیگر کاربردهای این لنز می توان به عکاسی ورزشی، عکاسی معماری، عکاسی پرتره، عکاسی مسافرتی، عکاسی مد و عکاسی از شهر اشاره کرد. این یک لنز برای استفاده “روزانه” است.

NIKON D800 + 24-70mm f/2.8 @ 32mm, ISO 100, 16/10, f/11.0
NIKON D800 + 24-70mm f/2.8 @ 32mm, ISO 100, 16/10, f/11.0

برای اطلاع از تخفیف ها، مقالات آموزشی و … لنزوکم را در اینستاگرام دنبال کنید!

دیدگاه‌ها ۰

*
*

× مشاوره و پشتیبانی